GÓRA WŁODOWSKA

INTENCJE MSZALNE I OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA:

Niedziela 23.06.2024

17.00 +Jacka Białego-od mamy

NIE MA MSZY ŚW. w Górze

Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00 +Elżbietę Król-od koleżanek i kolegów Pawła z wodociągów z działu TZW

+Adama Szymochę-od Anny i Krzysztofa Seweryn z r.

+Mieczysława Łakotę-od Jana i Marii Labochów

+Janinę Merta-od Marii i Juliana Turlej

+Stanisława Bombę-od Mariana Pilis z r.

+Renatę Kita-od rodz. Puchalskich

+Franciszka Gurbałę- od Marii Pietrzak Beaty i Jerzego Bilnickich z r.

+Marie Pietrzak-od Mieczysławy Merta z r.

+Zdzisławę Machurę -od bratanicy Moniki Cisowskiej z r.

+Floriana Szczypka-od Mariusza Wnuk z r.

+Jacka Białego-od bratanka Krystiana z żoną

+Tadeusza Bernata Annę Sławczyk rodziców Sławczyków i Zwolińskich Ryszarda Zwolińskiego-od Krystyny i Piotra Sławczyk

+Teresę Mygę w rocz.śm. Kornelie i Władysława Mygów

NIE MA MSZY św. w Górze

Piątek

17.00 +Stanisława Bombę-od byłego burmistrza miasta i gminy Włodowice Adama Szmukier

NIE MA MSZY Św. w Górze

14. Niedziela Zwykła 07.07.2024

08.00 +Elżbietę Król,Renatę Kita,Franciszka Gurbałę,Marie Pietrzak, Zdzisławę Machurę,Floriana Szczypkę i Jacka Białego -od uczestników pogrzebu

12.00 +Piotra Krystynę Stanisława łucję Opałka Józefa Władysławę Zawadka Jana Mariannę Witolda Labocha

-Odwiedziny u obłożnie chorych w pierwszy piatek lipca o stałych porach. Spowiedź pół godz. przed Mszą.

-Koło Gospodyń Wiejskich Góra W., zaprasza na pielgrzymko-wycieczkę w Góry Świętokrzyskie w dniu 6 lipca. Szczegóły w gablotce.

-Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najpiękniejsze życzenia.

-We wtorek ( a także w niedzielę 7.lip.) w Lesniowie o 11.00 odpust. Dziś tamże o 17.30 Występ Arki Noego.

-Duszpasterstwo Rodzin w LEŚNIOWIE zaprasza na rekolekcje dla małżeństw w kolejnych terminach:

1)Czerwiec 28-30-prowadzi p.Mieczysław Guzewicz;Doktor teologii biblijnej ,członek Rady ds. rodziny przy Konferencji Episkopatu Polski. Autor licznych publikacji dot.małżeństwa ,rodziny ,wychowania religijnego dzieci.

2)Lipiec 26-28-prowadzi Siostra Anna Pudełko AP; psychopedagog,prowadzi liczne warsztaty o tematyce kobiecej . Towarzyszy jako kierownik duchowy młodym ludziom.

3)Sierpień 23-25 prowadzi Ojciec paulin Paweł Stępkowski;Prowadzi liczne rekolekcje o tematyce rodzinnej. Znawca problematyki objawień fatimskich.

Wiecej informacji na: www.lesniow.pl oraz FB Sanktuarium MB Lesniowskiej